cs

Bar & sklípek

 

Bar

Svou polohou nemá Smrčina až tak daleko k Plzni. Protože život je krátký, nechceme dělat kompromisy. Proto přijďte k nám a dejte si jeden z pokladů našeho národa.

Dejte si to pravé pivo, dejte si Pilsner Urquell. A pokud je třeba libo něčeho ostřejšího, i toto je samozřejmostí. Jen a pouze pravé originály, ať českých či světových značek. Nebo jen kávičku? Kávu jedině čerstvě mletou!

Sklípek 

Máte rádi dobré víno? Tak to jste v Resortu Smrčina správně. Nechte pohladit své chuťové pohárky výběrovými víny z vinic Moravy, Severní Itálie a prosluněného Toscánska, navíc v jedinečném kamenném sklípku, kde čas jako by nebyl.

V zimě je možné atmosféru umocnit praskáním ohně v krbu. Kdykoli je možné si ve sklípku i zazpívat, zatančit a dokonce si i poslechnout živou hudbu v podání profesionálního zpěváka v doprovodu živé hry na piano.

Pobytové balíčky

Novinky

  • Pronájem celého resortu

    Hledáte s přáteli vhodné místo, kde byste se zrelaxovali a hlavně, byli spolu? Neváhejte a pronajměte si celý resort Smrčina za skvělou cenu v průběhu celého roku. K dispozici Vám bude 5 pokojů s celkovou kapacitou až 18 lůžek (14+4).

  • Nový resort, nové webové stránky

    Vítejte v novém Resortu Smrčina. Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt na Smrčině již dnes!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..