cs

Služby

Služby

Živá hudba

Podle přání našich zákazníků dokážeme zajistit živou hudbu pro poslech, zpěv a tanec, a to do prostoru sklípku. Živě si můžete poslechnout pianistu a zpěváka, kteří hrají široký repertoár jak českých, tak i zahraničních interpretů. Jedná se o jedinečný zážitek, ideální pro skupiny menšího počtu lidí, neboť kapacita sklípku je omezena 18 místy. Cena za večerní hraní je uvedena v ceníku.

S jistou nepravidelností pak pořádáme venkovní páteční a sobotní hraní a zpívání. A to především s ohledem na počasí. Proto sledujte náš facebook a nebo se předem optejte emailem nebo telefonicky.

Živá hudbaČasCena
Pianista + zpěvák (živě hra na piáno + zpěv) 4 hodiny 4900 Kč


Masáže, tepelný zábal zad, šíje

Masáže dokážou uvolnit, uklidnit, potěšit mysl, tím zmírnit stres a zlepšit náladu. Nabízíme proto pro obnovu vašich fyzických i duševních sil širší spektrum masáží prováděných zkušeným masérem a možnost tepelného zábalu zad, šíje.Objednat masáž je třeba minimálně 24 hodin před požadovaným datem a časem masáže.

Ceník masáží naleznete zde.

Přeprava hotelových hostů

Hostům ubytovaným v Resortu Smrčina nabízíme přepravu na různá místa v okolí.

PřepravaČR sazbaEU sazba
Osobní kombi: řidič+4 místa 15 Kč/ km 16,50 Kč/ km

Transit: řidič+8 míst 25 Kč/ km 27,50 Kč/ km

Půjčovna sportovního vybavení

Půjčovna kol, raftů, pádel, konve, vest.

Cena dohodou!

Pobytové balíčky

Novinky

  • Pronájem celého resortu

    Hledáte s přáteli vhodné místo, kde byste se zrelaxovali a hlavně, byli spolu? Neváhejte a pronajměte si celý resort Smrčina za skvělou cenu v průběhu celého roku. K dispozici Vám bude 5 pokojů s celkovou kapacitou až 18 lůžek (14+4).

  • Nový resort, nové webové stránky

    Vítejte v novém Resortu Smrčina. Prohlédněte si naše nové webové stránky a rezervujte si svůj pobyt na Smrčině již dnes!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..